تشکیل جلسه اعضای اتاق صنایع و بازرگانی هند(CICU) در مورد افزایش قیمت فولاد

اعضای اتاق صنایع و بازرگانی هند(CICU)  روز سه شنبه، تشکیل جلسه دادند و نگرانی جدی خود رادر مورد افزایش قیمت فولاد ابراز کردند. انواع مواد خام فولادی در یک ماه گذشته بیش از ۸۰۰۰ دلار در هر تن افزایش قیمت داشته است

مرکز تخصصی فلزات: باعث انتقاد انجمن های تجاری از دولت مرکزی برای عدم کنترل قیمتها شد. اپکار سینگ آهوای، رئیس CICU، گفت: “افزایش روز افزون قیمت فولاد بر واحدهای کوچک و متوسط (MSME) مصرف کننده فولاد از جمله تولیدکنندگان قطعات خودرو، دوچرخه، ماشین های دوخت، ماشین های الکتریکی، ماشین آلات نساجی، شیرآلات و اتصال دهنده ها، ابزار دستی و غیره تاثیر بسزایی خواهد داشت. وی همچنین بیان کرد که در سال گذشته شاهد افزایش ۳۵٪ نرخ فولاد بوده­ایم.

یکی از اعضای اتاق بازرگانی و صنایع، رانجیش آهوجا، بیان کرد: ” با توجه به ممنوعیت اخیر تولید فولاد در چین، دولت به تشویق بیشتر صنعتگران برای صادرات فولاد پرداخته است. اما صادرات خام ارزش افزوده ایجاد نخواهد کرد و این نوع صادرات باید ممنوع گردد. در صنعت فولاد لابی از احتکارگران وجود دارد که با ارسال پیامک قیمت محصولات فولادی به صنعتگران، قیمت این محصولات را کنترل می کنند. این سرویس نیز باید کاملا ممنوع شود.

در تلگرام با ما باشید.

مطالب مرتبط