wrapper

توصیه های روزانه

Felezat: این جمله شاید در نگاه اول تعجب برانگیز باشد زیرا با توجه به بازار رقابتی دنیای کنونی که در هر حوزه و صنعتی رقبای بسیار زیادی وجود دارد شراکت و رفاقت با رقبا چندان منطقی به نظر نرسد!

 

"رقبا مهمترین شرکای تجاری ما هستند"

این جمله شاید در نگاه اول تعجب برانگیز باشد زیرا با توجه به بازار رقابتی دنیای کنونی که در هر حوزه و صنعتی رقبای بسیار زیادی وجود دارد شراکت و رفاقت با رقبا چندان منطقی به نظر نرسد!

اما در ادامه دلایلی که به این موضوع اشاره می کنند را بخوانید:

1- رقبای تجاری می توانند عیوب و کاستی محصولات و یا خدمات ما را به روشنی و البته با در دست گرفتن بخشی از بازار (هزینه ارائه عیوب ما) نمایان کنند.

2- رقبای تجاری می توانند بازارها و مسیرهای جدید را برای ما به خوبی نمایان کنند که البته هزینه آن را جلوتر ما پرداخت کرده اند و آن عدم حضور ما در آن بخش از بازار است.

3- رقبا به خوبی می توانند ایده های تازه در خصوص محصولات جدید و قدیمی را در اختیار ما قرار دهند که هزینه این بخش نیز پیرو بودن ما نسبت به پیشگامان و ارائه دهندگان آن ایده ها است.

 

برای رسیدن به موفقیتی چشمگیر کافی است زاویه دید خود را تغییر دهیم و از موانع به عنوان پلکان ترقی و پیشرفت استفاده کنیم.

باید به این نکته نیز اشاره کرد که هر کجا تراکم تولید و رقابت بیشتر باشد به این معنی است که اولاً بازار کشش لازم برای فروش محصول مورد نظر را دارد و ثانیاً این که محصولات آن بازار یا در حال تکامل است و یا به حدی از تکامل رسیده است که توانسته نیاز مشتریان خود را به نحو مطلوبی برطرف کند (یکی از مثال های این مورد صنعت گوشی های هوشمند است). بنابرین بازار های پرترافیک و پر رقابت همیشه منابع الهام پذیر بسیار خوبی هستند که برای دریافت ایده های جدید نباید از آنها براحتی چشم پوشید. بنابرین برای رسیدن به موفقیتی چشمگیر کافی است زاویه دید خود را تغییر دهیم و از موانع به عنوان پلکان ترقی و پیشرفت استفاده کنیم.

منبع: inc

 

Image result for ‫بنر محل تبلیغاتی‬‎

 

 

آخرین ویرایش در شنبه, 23 ارديبهشت 1396

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی