wrapper

توصیه های روزانه

Felezat: تبلیغات یکی از اجزای پنج گانه ابزار ترویج (promotion) است که به همراه پیشبرد فروش، روابط عمومی، فروش شخصی و بازاریابی مستقیم، در برقراری ارتباط با مخاطبان هدف به کار گرفته می شود. علاوه بر ابزارهای پنج گانه ترویج، سایر اجزای آمیزه بازاریابی نیز در ایجاد و توسعه ارتباط با مخاطبان موثرند.

 

تبلیغات یکی از اجزای پنج گانه ابزار ترویج (promotion) است که به همراه پیشبرد فروش، روابط عمومی، فروش شخصی و بازاریابی مستقیم، در برقراری ارتباط با مخاطبان هدف به کار گرفته می شود. علاوه بر ابزارهای پنج گانه ترویج، سایر اجزای آمیزه بازاریابی نیز در ایجاد و توسعه ارتباط با مخاطبان موثرند.

در بین ابزارهای مختلف ارتباطی، نقش تبلیغات در بازار ایران مخصوصا در بازارهای مصرفی اهمیت زیادی دارد. تبلیغ راهی مناسب برای آگاهی دادن به مردم و تشویق آنها به خرید کالا یا خدمتی است که نیاز و خواست شان را برطرف می کند. شرکت های بازرگانی، سازمان های تجاری، موسسات غیرانتفاعی، نهادهای اجتماعی و حتی اشخاص سیاسی، همه برای اعلام موجودیت خود و آگاهی مردم از تبلیغ استفاده می کنند. تبلیغات قوی ترین ابزار آگاهی بخشی در شناساندن یک شرکت، کالا، خدمت یا اندیشه و دیدگاه است.

با توجه به نگرش بعضی مدیران بنگاه های اقتصادی، عملکرد نامناسب خیلی از شرکت های تبلیغاتی فاقد تخصص، ضعف مراکز آموزشی، کمبود کتب و مجلات تخصصی و در خیلی موارد نتایج قابل قبولی از تبلیغات در ایران به دست نیامده است. در چند مطلب آینده، نگاهی خواهیم داشت به مهم ترین دلایل عدم موفقیت تبلیغات در ایران.

 

Image result for ‫بنر محل تبلیغاتی‬‎

 

 

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 11 خرداد 1396

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی