wrapper

توصیه های روزانه

Felezat: مدیریت بازاریابی شامل یکسری قوانین تغییر ناپذیر 22 گانه می باشد، به کارگیری این قوانین می تواند تحول بزرگی در کسب و کار شما ایجاد کند. در این مطلب قوانین اول و دوم را معرفی و بررسی خواهیم کرد:

 1: قانون رهبری - اول بودن برتر از بهترین بودن است

مساله اصلی در بازاریابی بنای پایگاهی است که در آن در جایگاه نخست باشید. وارد شدن به دنیای ذهن مشتری بسیار ساده تر از آن است که او را متقاعد سازید محصولی که شما ارائه می دهید بهتر از محصولی است که،پیشتر از شما به ذهن او وارد شده است.

نام تجاری پیشگام، همیشه در هر زمینه ای، نخستین نام تجاری است که در ذهن مشتری جا می گیرد. هر پیشگامی لزوماً موفق نیست. انتخاب زمان هم در این میان اهمیت دارد. قانون رهبری درباره همه محصولات، هم نام های تجاری و هم درباره هر مقوله ای صادق است. اگر برای نخستین بار نام تجاری انتخاب می کنید نامی را برگزینید که بتواند به اسم عام تبدیل شود. راز موفقیت، پیشگامی در ورود و در جای گرفتن در دنیای ذهن مشتریان است.با زاریابی جنگ نگرش هاست نه جنگ محصولات.

 

2: قانون طبقه - اگر در یک طبقه نمی توانید اول باشید،طبقه دیگری درست کنید تا درآن اول باشید

اگر به عنوان نفر اول به دنیای ذهن مشتری وارد نشدید، امید را از دست ندهید، طبقه بندی دیگری پیدا کنید تا در آن اول باشید. این خلاف تفکر کلاسیک بازاریابی است که بر نام تجاری استوار است، "چگونه می توان کاری کرد که مردم نام تجاری مرا ترجیح دهند؟"  نام تجاری را فراموش کنید به طبقه ها بیندیشید.

مشتریان بالقوه هنگامی که نام تجاری مطرح می شود حالت دفاعی می گیرند. همه سعی دارند توضیح دهند که چرا نام تجاری آنها بهتر است، اما هنگامی که طبقه ها مطرح می شود مشتریان گوش شنواتری دارند. اگر در طبقه جدیدی پیشگام هستید آن را ترویج دهید.

 

ادامه دارد ....

 

Image result for ‫بنر محل تبلیغاتی‬‎

 

 

آخرین ویرایش در شنبه, 20 خرداد 1396

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی