wrapper

توصیه های روزانه

Felezat: مدیریت بازاریابی شامل یکسری قوانین تغییر ناپذیر 22 گانه می باشد، به کارگیری این قوانین می تواند تحول بزرگی در کسب و کار شما ایجاد کند. در این مطلب قوانین نهم و دهم را معرفی و بررسی خواهیم کرد:

 

9: قانون عکس - اگر هدفتان جایگاه دوم است،استراتژی شما را رهبر بازار تعیین می کند.

اگر می خواهید جای پای محکمی در پله دوم نردبان برای خودتان دست و پا کنید، موسسه بالای سر خود را مطالعه کنید. هنگامی که به مشتریان یک طبقه مشخص محصول نگاه می کنید دو نوع آدم به نظرتان می آید،آنهایی که می خواهند از رهبر بخرند و آنهایی که نمی خواهند از رهبر بخرند. یک رقیب شماره 2 بالقوه، باید به گروه دوم بپردازد.به بیان دیگر با قرار گرفتن در برابر رهبر، شما کسب و کار را از دست همه آنهایی که جانشین شماره 1 بازار هستند، می ربایید.


برای موفقیت باید ویژگی منفی رقیب واقعی باشد. بازاریابی غالبا جنگ مشروعیت است.نخستین نام تجاری که مفهومی را به دست آورد، اغلب می تواند رقیب خود را به عنوان مقلد نامشروع جلوه دهد.
آن گاه که می خواهید به عنوان رقیب شماره 2 به یک رهبر شماره یک حمله کنید، نباید ترسو باشید. در غیر این صورت، خود را نه فقط در مقابل رهبر بازار، بلکه در برابر بقیه رقبای موجود هم آسیب پذیر می سازید.

 

10: قانون تقسیم - در طول زمان، مقوله تقسیم، و به دو یا چند طبقه تبدیل می شود.

مثل آمیبی که در ظرف آزمایشگاه تکثیر می شود، صحنه بازاریابی را نیز می توان به صورت دریایی از طبقه های در حال گسترش از انواع طبقه ها تصور کرد. طبقه به عنوان یک هویت مستقل ظهور می کند. به جای درک مفهوم تقسیم، بسیاری از رهبران شرکت های بزرگ بر این باور نادرستند که طبقات در حال ادغام هستند. هم افزایی و خواهر دو قلوی آن، شرکت هم پیمان کلمات رایج جلسات هیئت مدیره شرکت های امریکایی اند. تنها راهی که رهبر می تواند تسلط خود را حفظ کند این است که برای هر طبقه نوظهور نام تجاری جدیدی ابداع و ارائه کند. استفاده از نام تجاری شناخته شده در یک طبقه برای طبقه های دیگر اشتباه است.

ادامه دارد ....

Image result for ‫بنر محل تبلیغاتی‬‎

 

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 24 خرداد 1396

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی