wrapper

توصیه های روزانه

Felezat: مدیریت بازاریابی شامل یکسری قوانین تغییر ناپذیر 22 گانه می باشد، به کارگیری این قوانین می تواند تحول بزرگی در کسب و کار شما ایجاد کند. در این مطلب قوانین یازدهم و دوازدهم را معرفی و بررسی خواهیم کرد:

 

11: قانون چشم انداز - آثار بازاریابی در گستره ی زمان نمایان می شود.

هر نوع تخفیف یا حراج به مشتریان یاد می دهد فقط زمانی خرید کنند که مصالحه خوبی به دست آورده باشند. در خرده فروشی برد با کسانی است که همیشه قیمت پایین دارند. تورم در کوتاه مدت می تواند به اقتصاد تکانی بدهد، ولی در بلند مدت به کساد منجر می شود. در کوتاه مدت،پرخوری احساس را ارضا می کند اما در بلند مدت چاقی مفرط و افسردگی می آورد. در بسیاری دیگر از زمینه های زندگی اغلب اثرات بلند مدت فعالیت های شما کاملا برعکس اثرات کوتاه مدت آنهاست.

12: قانون توسعه خط - فشار غیر قابل مقاومتی برای توسعه محصولات با نام تجاری پیشین وجود دارد.

تنوع محصول فرآیندی است که تقریبا بدون آن که شرکت کوشش آگاهانه ای درباره آن به عمل بیاورد، به طور مستمر در جریان است،شبیه کمد یا کشوی میز است که تقریبا بدون قصد وکوشش از جانب شما پر می شود. یک روز شرکت به شدت روی یک محصول متمرکز می شود که سودآوری زیادی دارد. روز دیگر همان شرکت توجه خود را به محصولات بی شماری معطوف می سازد و ضرر می دهد.

هنگامی که سعی می کنید به درد همه بخورید، نهایتا به درد هیچ کس نمی خورید. مدیر مشهوری گفته است "به جای آنکه همه جا ضعیف باشم،ترجیح می دهم یک جا قوی باشم". بازاریابی جنگ محصولات نیست جنگ تصورات است. به اندازه کهکشان های عالم، برای گسترش خط راه وجود دارد و هر روز هم راه جدیدتری اختراع می شود ولی در بلند مدت و در حضور رقابت جدی، توسعه خط هرگز کامیاب نبوده است. بدون استثنا رهبر هر طبقه نام تجاری است که توسعه خط نداده است. بیشتر، کمتر است. محصول متنوع تر، بازار بیشتر،هرچه شرکت هم پیمان بیشتری داشته باشد پول کمتری به دست می آورد. کمتر،بیشتر است.

اگر می خواهید موفق باشید باید دامنه کارتان را محدود سازید تا بتوانید در ذهن مشتری موقعیتی به دست آورید. برای بسیاری از شرکتها توسعه خط راه ساده ای نیست. ارائه یک نام تجاری جدید نه تنها پول می خواهد بلکه به ایده و مفهوم هم نیازمند است. برای موفقیت یک نام جدید،باید آنرا نخست در یک طبقه جدید قرار داد. شرکتهایی که صبر می کنند تا یک بازار جدید به وجود آید غالبا درمی یابند که موقعیت رهبری در آن بازار تصاحب شده است.

بنابراین مجددا به رویکرد کهنه قابل اعتماد توسعه خط روی می آورند. پادزهر توسعه خط، جسارت تصمیم گیری است، کالایی که عرضه آن کافی نیست.

 

 ادامه دارد .....

 

Image result for ‫بنر محل تبلیغاتی‬‎

آخرین ویرایش در شنبه, 27 خرداد 1396

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی