wrapper

توصیه های روزانه

Felezat: مدیریت بازاریابی شامل یکسری قوانین تغییر ناپذیر 22 گانه می باشد، به کارگیری این قوانین می تواند تحول بزرگی در کسب و کار شما ایجاد کند. در این مطلب قوانین سیزدهم و چهاردهم را معرفی و بررسی خواهیم کرد:

 

13: قانون قربانی - برای به دست آوردن چیزی،به ناچار باید چیز دیگری را از دست داد.
قانون قربانی برعکس قانون توسعه است. اگر می خواهید امروز موفق شوید باید چیزی را از دست دهید. سه چیز را می توان قربانی کرد: خط تولید، بازار هدف و تغییر مستمر. نخست خط تولید. کجا نوشته شده است هر چه بیشتر بتوانید بفروشید، باید بفروشید. خط کامل، یک کار تجملی برای یک بازنده است. اگر می خواهید موفق شوید نباید خط محصول خود را افزایش دهید، بلکه باید آنرا کاهش دهید. بازاریابی ، بازی مبارزه ذهنی است. جنگ تصورات است، جنگ خدمت یا محصولات نیست. فدرال اکسپرس در ذهن مشتریان شرکت حمل یک شبه است. فدرال اکسپرس جایگاه حمل یک شبه را دارد.

دنیای کسب و کار پر از شرکتهای بزرگ همه کاره ای که تنوع محصول بسیاری دارند و شرکتهای کوچکی که کاملا تخصصی کار می کنند. اگر توسعه خط و تنوع محصول استراتژی های اثر بخش بازاریابی بودند، باید همه کاره ها جلو می زدند. اما این طور نیست بیشتر آنها مشکل دارند. همه کاره ها ضعیف هستند. هدف بازار نیست یعنی، هدف بازاریابی شما کسانی نیستند که واقعا کالای شما را می خرند.
سرانجام قربانی سوم تغییر مستمر است. اگر بخواهید پیچ و تاب ها و تحولات بازار را دنبال کنید، محکوم به فنا خواهید بود. بهترین راه حفظ یک موقعیت ثابت، دست نزدن به تغییر است.
بهتر است در جستجوی یک ویژگی عکس باشیم تا بتوانیم در برابر رهبر حرف تازه ای مطرح کنیم. کلمه کلیدی در اینجا برعکس است. از دست مشابه کاری ساخته نیست. بازاریابی نبر ایده هاست. اگر قرار است پیروز شوید، باید ایده یا ویژگی مخصوصی داشته باشید تا بتوانید مساعی خود را حول آن متمرکز سازید.بدون آن بهتر است قیمت ارزانی داشته باشید. قیمتی بسیار ارزان. بعضی می گویند همه ویژگی ها یکسان نیستند. برخی ویژگی ها از ویژگی های دیگری برای مشتریان مهمترند لذا باید سعی کنید مالک مهم ترین ویژگی باشید.

 

14: قانون ویژگی ها - در برابر هر ویژگی، یک ویژگی اثرگذار دیگر وجود دارد.

سازمان ها و طبیعت آدمی به دشواری مساله ای را می پذیرد. از زمان های دور در گذشته، قدرت تفکر مثبت در ذهن ما جای داده شده است"مثبت فکر کنید". لذا ممکن است شگفت آور باشد اگر بشنوید که یکی از اثربخش ترین شیوه ها برای ورود به ذهن مشتریان قبول یک ویژگی منفی و سپس تغییر جهت به یک ویژگی مثبت است. هر بیان منفی که در مورد خودتان اظهار کنید فورا به عنوان حقیقت پذیرفته می شود.

در حالی که بیانات مثبت را نمی پذیرند یا حداکثر با تردید می نگرند. اظهارات مثبت را باید برای شنونده ثابت کنید. اظهارات منفی نیازی به دلیل ندارند. اگر نام شما خوب نیست دو راه بیشتر ندارید آن را عوض کنید یا با آن شوخی کنید. از آنجا که ذهن وقتی شکل گرفت نمی توان آن را تغییر داد، فعالیت های بازاریابی شما باید صرف استفاده از مضامینی بشود که قبلا در ذهن جای گرفته اند. شما باید از برنامه بازاریابی برای جابازکردن استفاده کنید.

هنگامی که شرکتی پیامش را با پذیرفتن یک کمبود آغاز می کند، مردم غالبا ذهن خودشان را باز می کنند. بیاد آورید زمانهایی را که کسانی با مشکلی به نزد شما آمده، و شما با چه سرعتی درگیر مساله آنها شده و خواسته اید کمک کنید. اکنون به زمانهایی فکر کنید که کسانی سعی کرده اند شاهکارهای خودشان را برای شما توضیح دهند شما حتما در این مورد علاقه کمتری نشان داده اید. اکنون با اذهان گشوده ای که در اختیار دارید می توانید به مثبت ها بپردازید، همان نکاتی که می خواهید بفروشید. تذکر نهایی این که قانون صداقت را باید با دقت و مهارت زیادی به کار برد. هدف صداقت عذرخواهی نیست. هدف صداقت، دادن امتیاز برای راضی کردن مشتریان است.

 

ادامه دارد ....

 

Image result for ‫بنر محل تبلیغاتی‬‎

 

 آخرین ویرایش در دوشنبه, 29 خرداد 1396

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی