wrapper

توصیه های روزانه

Felezat: مدیریت بازاریابی شامل یکسری قوانین تغییر ناپذیر 22 گانه می باشد، به کارگیری این قوانین می تواند تحول بزرگی در کسب و کار شما ایجاد کند. در این مطلب قوانین پانزدهم و شانزدهم را معرفی و بررسی خواهیم کرد:

 

15: قانون صداقت - هنگامی که شما امتیاز منفی را می پذیرید، مشتری یک امتیاز مثبت به شما می دهد.

امروزه راز سخت تر کار کردن موفقیت بازاریابی نیست. این که سخت کار کنید یا عادی،تفاوت اندکی ایجاد می کند. افزون بر این هرچه شرکت بزرگ تر باشد، قانون متوسط ها نتایج رویکرد سخت کوشی را خنثی می کند. تاریخ نشان می دهد که تنها شیوه موفقیت در بازاریابی حرکت جسورانه منحصر به فرد است. به علاوه در هر موقعیت معلوم، تنها یک حرکت است که نتیجه را تعیین می کند.

به علت هزینه زیاد اشتباهات، مدیریت نمی تواند تصمیم های بازاریابی را تفویض کند. این چیزی است که در جنرال موتورز روی داد. هنگامی که متخصصان مالی همه کاره شدند، برنامه های بازاریابی سقوط کرد. آنها به عدد و رقم علاقه داشتند، نه به نام تجاری. طرفه این که عددها هم همراه نام تجاری سقوط کردند. یافتن آن حرکت جسورانه در دفتر مرکزی دشوار است، باید درگیر فرآیند شد.

 

16: قانون حرکت جسورانه - در هر موقعیت، تنها یک حرکت نتیجه غایی را تعیین می کند.

همه برنامه های بازاریابی متضمن فرضیاتی درباره آینده است. با این وجود برنامه هایی که بر پایه آنچه که در آینده رخ خواهد داد تنظیم می شوند، معمولا نادرست اند. عدم پیش بینی عکس العمل رقابتی،دلیل اصلی شکست بازاریابی است. برنامه ریزی درست کوتاه مدت از زاویه یا کلمه ای باید تدوین شود که محصول یا شرکت شما را متمایز سازد. سپس باید یک مسیر بازاریابی منسجم بلند مدت داشته باشید تا آن ایده یا زاویه را به حداکثر رساند. این برنامه بلند مدت نیست،بلکه جهت بلند مدت است. 

در حالی که نمی توانید آینده را پیش بینی کنید، می توانید به روندها اتکا کنید.

مثل استنتاج یا نعمیم روند این که آینده، تکرار اکنون است،خطرناک است. هنگامی که فرض می کنید هیچ چیز تغییر نخواهد کرد،شما آینده را با همان اطمینانی پیش بینی می کنید که فرض کنید تغییری رخ خواهد داد. قانون پیتر را فراموش نکنید: همیشه آن چه را که انتظار نداری روی می دهد.

ادامه دارد ....

Image result for ‫بنر محل تبلیغاتی‬‎

 

آخرین ویرایش در سه شنبه, 30 خرداد 1396

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی