wrapper

توصیه های روزانه

Felezat: در این مقاله به بررسی و تشریح عوامل نابود کننده استارت آپ ها می پردازیم، این عوامل عبارتند از:

 

1- تنها کار کردن: وقتی تنها کار کار می کنید علاوه بر فشار کاری بالا شانس کمی برای جذب سرمایه دارید.

2- ایده های تکراری: هم اکنون چندین شبکه اجتماعی مثل هم وجود دارد شما دیگر مثل بقیه نباشید؛ فراموش نکنید که گوگل وقتی شروع کرد مشابه نداشت.

3-انتخاب زمینه مبهم: وقتی زمینه ای مبهم و عجیب را انتخاب می کنید از رقابت فرار کرده اید، با استفاده از مزیت رقابتی با دیگران رقابت کنید.

4- انتخاب مکان اشتباه: در قطب شمال یخچال می فروشید؟ معلوم است که شکست می خورید!

5-سرسختی و لجبازی: به خاطر علاقه زیاد به ایده خودتان روی نظرتان سرسختی نکنید، گاهی باید به اشتباه اعتراف کرد.

6-نداشتن مخاطب مشخص در ذهن: از ابتدا مشخص کنید که چه کسی را به عنوان مخاطب در نظر دارید.

7-خیلی سریع شروع کردن: آنقدر سریع شروع کرده اید که با محصول بد خودتان را بدنام کرده اید و فرصت ها را از دست داده اید؟ چرا عجله می کنید؟

8-تعلل در شروع: هر چه دیرتر شروع کنید دیرتر محصولتان به تکامل می رسد؛ علاوه بر این فراموش نکنید که رقبا در حال کار کردن هستند.

9-انتخاب پلتفرم اشتباه: اینترنت، شبکه های اجتماعی، اندروید؟ انتخاب زمینه کاری اشتباه هزینه های زیادی به همراه دارد.

10- برنامه نویسی ضعیف: سایت و اپلیکیشن شما اینقدر بد است که مخاطب از آن فرار می کند؟ انتخاب برنامه نویس اشتباه شما را نابود می کند.

11-کاربر را فدای سود کردن: هیچ وقت برای سود کردن دیر نیست اما رضایت کاربران اگر از دست برود برای همیشه از دست رفته است.

12-مدیریت ضعیف سرمایه گذاری: در تامین رضایت سرمایه گذار و کاربر مشکل دارید؟ اولویت را به کاربر بدهید، کاربران راضی همه چیز را حل میکنند.

13-جذب بیش از حد منابع مالی: اگر سرمایه زیادی جذب کنید شاید احساس موفقیت کنید اما فراموش نکنید که سرمایه زیاد مسئولیت زیاد به همراه دارد و مهمتر از آن رضایت کاربر ارتباطی به سرمایه شما ندارد!

14-زیاد خرج کردن: خرج زیاد تبلیغات، هزینه های جاری بالا و ... قبل از کسب درآمد سرمایه شما را نابود می کند و سرمایه گذار را فراری می دهد.

15-جذب منابع مالی کم: با منابع مالی کم نمی توانید به خوبی محصول خود را عرضه کنید و در جذب مخاطب نیز ناتوان خواهید بود.

16- با تمام وجود تلاش نکردن: نمی توان با تمرکز کم و تلاش نصفه و نیمه یک استارتاپ را به نتیجه رساند. کارآفرینی تمام ذهن و توان شما را نیاز دارد.
 
17-اختلاف بین موسسان: اختلاف بین موسسان تمام توان شما را تلف می کند و سازمان را سردرگم خواهد کرد.

18-برقرار نکردن رابطه: برنامه نویسی و ساخت محصول همه مشکلات شما را رفع نمیکند. وارد گود شوید و با افراد رابطه برقرار کنید.

 

 

آخرین ویرایش در یکشنبه, 05 شهریور 1396

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی