wrapper

توصیه های روزانه

Felezat: یکی از مهمترین عوامل استرس در محیط کار انزواست و هرچه بیشتر از ارتباط با دیگران دوری کنید و منزوی تر شوید احساس  استرس بیشتری خواهید کرد و مدت زمان بیشتری را در محیط کار در استرس خواهید بود.

 
 این استرس باعث می شود توانایی فکر کردن و تصمیم گیری درست را از دست بدهید. برخی گمان می کنند که دوری کردن از ارتباط با دیگران آنها را مقتدرتر، داناتر و قاطع تر نشان می دهد اما این طرز تفکر کاملا غلط است.

برای  دوری کردن از انزوا و استرس در محیط کار سعی کنید هر روز زمان زیادی را صرف ارتباط با دیگران کنید. در صورت امکان با افراد بصورت حضوری یا در غیر اینصورت با تلفن ارتباط داشته باشید. به هیچ وجه از نامه برای ارتباط استفاده نکنید چون مهارت های شما را به کندی افزایش می دهد. به کسانیکه اطمینان دارید صحبت کنید. ممکن است در ابتدا میزان استرس شما بیشتر شود، نگران نباشید.


این از اهمیت بالایی برخوردار است که از دریچه دید خود به مشکلات نگاه کنید، البته دانستن دیدگاه دیگران نیز در مورد موقعیت خود جالب و مفید خواهد بود.

فراموش نکنید که مهم نیست تا چه زمان این کابوس ادامه دارد، بلکه مهم آن است که در مسیر رفع آن کوشا باشید تا در نهایت آنرا رفع کنید.

 

 کانال

 

آخرین ویرایش در شنبه, 11 شهریور 1396

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی