wrapper

توصیه های روزانه

Ferro: هوش هیجانی چه میزان بر موفقیت حرفه ای شما تأثیر دارد؟ پاسخ کوتاه این است: بسیار زیاد!! این یک راه قدرتمند برای تمرکز انرژی شما در یک مسیر مشخص با نتیجه ای فوق العاده است.

هوش هیجانی چه میزان بر موفقیت حرفه ای شما تأثیر دارد؟ پاسخ کوتاه این است: بسیار زیاد!! این یک راه قدرتمند برای تمرکز انرژی شما در یک مسیر مشخص با نتیجه ای فوق العاده است.

Talent Smart هوش هیجانی را به همراه 33 مهارت مهم در محل کار آزمایش کرد و دریافت که هوش هیجانی، قوی ترین پیشگو برای عملکرد فرد است و مسئول 58% از عملکرد شما در انواع شغل ها است. هوش هیجانی شما درواقع بهترین بستر برای میزبانی مهارتهای اساسی است که از هر کلامی که بگویید و یا هر کاری که انجام دهید، تأثیر گذار تر است.

افرادی که در محل کار مورد مطالعه قرار دادیم به ما نشان دادند که 90% از راندمان بالا مربوط به کسانی است که هوش هیجانی بالا دارند و اما روی دیگر سکه، تنها 20% از افراد با عملکرد پایین، هوش هیجانی بالا دارند. بنابراین شما می توانید بدون هوش هیجانی، عملکرد بالایی داشته باشید اما این احتمال بسیار ضعیف است.

به طور طبیعی، افراد با درجه بالا از هوش درآمد بیشتری – به طور متوسط $ 29000 در سال – را از افراد با درجه پایین هوش هیجانی عاید شرکت می کنند.

infographic-

ارتباط بین هوش هیجانی و درآمد تا حدی قوی است که هر واحد افزایش در هوش هیجانی $ 1300 به درآمد سالانه می افزاید. این یافته ها برای همه مردم، در تمام صنایع، در تمام سطوح و در هر منطقه از جهان صدق می کند.

منبع: TalentSmart & Inc

 

جهت دریافت آخرین مطالب وبسایت از طریق تلگرام به کانال مرکز تخصصی فلزات (https://telegram.me/FerroChannel ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

 

بنر تبلیغات

آخرین ویرایش در سه شنبه, 15 فروردين 1396

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی