• 031-36295535
  • info@Felezat.com

کنفرانس استیل ویا (نوآوری های جهان فولاد)

مشاهده : 168 انتشار: 1397/5/13

در این کنفرانس فنآوری و نمایشگاهی که با حضور بالغ بر 1000 نفر از متخصصان و فعالان و همچنین بیش از 40 نفر سخنران این بخش برگزار می‌شود، بزرگان صنعت فولاد از سراسر جهان، نوآوری‌ها، تجارب،آموزه‌ها و محصولات خود را به اشتراک می‌گذارند. 

در این کنفرانس تمرکز بر روی نوآوری های خلاقانه، نوین و جامع در بستری است که بر ارزش این صنعت می‌افزاید و در آن آخرین نوآوری‌های جهان با یک پوشش 360 درجه از بخش فولاد به نمایش در خواهد آمد.

در این کنفرانس همچنین یک کارگاه نیمروزی، تکنیک‌ها و تکنولوژی‌های نوین بازاریابی زنجیره فولاد و نیز یک پنل نیمروزی با محوریت 2025 IRAN برنامه ریزی شده است که توسط کیوان جعفری تهرانی برگزار می‌گردد. 

مکان

امارات - دبی - هتل لی مریدین (Hotel Le Meridien)

زمان

3 الی 5 مهر 1397 ( 25 الی 27 سپتامبر 2018 )

برگزار کنندگان

موسسه بین المللی استیل مینت ( Steel Mint)

رویداد های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com