• 031-36295535
  • info@Felezat.com

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته

مشاهده : 42 انتشار: 1397/7/28

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی (ایران کانمین 2018) ماه آینده با حضور شرکت‌های تخصصی داخلی و خارجی فعال در حوزه معدن به مدت 4 روز برگزار می‌شود.

با توجه به برخورداری ایران از 68 نوع ماده معدنی استراتژیک هر ساله آبان ماه در نمایشگاه ایران کانمین که بزرگترین رویداد نمایشگاهی معدن ایران محسوب می‌شود، فضایی برای معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های معدنی و آخرین تکنولوژی‌ها در بخش معدن به وجود می‌آید.

این نمایشگاه در 6 سالن 7، 8، 9، 10، 11 و 27 به همت خانه معدن ایران، شرکت پالار سامانه و شرکت IMAG با همکاری شبکه معدن ایران برگزار می‌شود و پیش‌بینی شده با وجود محدودیت‌های بین المللی، جذابیت‌های بخش معدن ایران برای سرمایه‌گذاران خارجی مورد توجه قرار بگیرد. از سویی استقبال فعالان معدنی و شرکت کنندگان از پنل‌های تخصصی ارائه شده نمایشگاه ایران کانمین سال گذشته باعث شده است تا امسال از 11 تا 14 آبان هر روز یک پنل تخصصی با حضور کارشناسان و مسوولان برگزار شود.

بر اساس این گزارش، روز یازدهم آبان‌ماه در نمایشگاه ایران کانمین 2018 پنلی با موضوع منطقه‌گرایی و معدنکاری سبز با نگاه ویژه بر چالش‌های محیط زیستی صنایع استراتژیک و معادن کوچک، روز دوازدهم آبان‌ماه پنلی با محوریت فعالسازی و به ظرفیت رسانی معادن با تأکید بر کنسرسیوم سازی مشوق‌ها و بازار سرمایه، روز سیزدهم پنلی با موضوع لزوم بازنگری در نقشه راه و قانون معادن در جهت توسعه معادن و با رویکرد روانسازی قوانین بیمه و امنیت سرمایه گذاری، روز چهاردهم آبانماه پنلی با موضوع استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوین معدنی برگزار در سالن‌های جنبی این نمایشگاه برپاست.

طبق آخرین اطلاعات به دست آمده، خدمات ارائه شده از سوی شرکت‌های تولیدی تخصصی که در این نمایشگاه حضور دارند، اغلب در حوزه‌های تجهیزات و ماشین‌آلات معدنی، ادوات و تجهیزات معدنی، محصولات فلزی و غیرفلزی، محصولات نهایی فلزی و غیرفلزی، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات و متعلقات، ماشین آلات راه و جاده سازی تجهیزات و متعلقات، خدمات مهندسی مشاور، خدمات پیمانکاران، خدمات ویژه و ... است. علاقمندان به شرکت در نمایشگاه ایران کانمین 2018 جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.iranconminfair.com مراجعه فرمایند.

مکان

نمایشگاه بین‌المللی تهران

زمان

11 الی 14 آبان ماه 1397

برگزار کنندگان

شرکت پالار سامانه

رویداد های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com