• 031-36295535
  • info@Felezat.com

کنفرانس تخصصی بین المللی تجارت مواد خام و فولاد آسیا (Asia Steel & Raw Materials Trade Summit)

مشاهده : 28 انتشار: 1397/8/12

 موضوعات محوری این کنفرانس، سرمایه گذاری و تجارت در بازارهای فولادی، ایجاد ارزش از طریق تجارت، جریانات بازار سنگ آهن و ذغال سنگ، تحلیل بازار مواد خام می باشد و از این رو فرصتی بسیار طلایی جهت حضور نمایندگان واحد های فروش، بازریابی، صادرات و بین الملل شرکت های مرتبط جهت لابی و مذاکره در راستای توسعه بازار صادراتی خواهد بود.

این رویداد با حضور سخنرانان برجسته و معتبر از سراسر دنیا برگزار می گردد و دکتر کیوان جعفری طهرانی، تحلیلگر و کارشناس بازار فولاد و مواد معدنی به نمایندگی از ایران و منطقه منا از سخنرانان اصلی این کنفرانس می باشند.

مکان

هتل Marriott Tang Plaza

زمان

2 آذر ماه 1397

برگزار کنندگان

موسسه کالانیش (KALLANISH)

رویداد های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com