• 031-36295535
  • info@Felezat.com

آغاز عملیات اجرایی مجموعه کارخانه‌های آهن اسفنجی در بیجار، قروه و سقز بعد از ماه رمضان

انتشار: 1397/3/8

استاندار کردستان از آغاز عملیات اجرایی مجموعه کارخانه‌های مستقل آهن اسفنجی در بیجار، قروه و سقز بعد از ماه رمضان خبر داد و گفت: باید از همه ظرفیت‌ها برای رونق اقتصادی و توسعه این منطقه استفاده کنیم.

مرکز تخصصی فلزات: بهمن مرادنیا در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان بیجار شامگاه یکشنبه با بیان اینکه  ایجاد تغییرات مدیریتی با هدف ایجاد فضایی برای افزایش همکاری مردم و مسئولان و تسریع در حرکت به سمت بهتر شدن امور است، گفت:  زنجیره فولاد در استان کردستان به خصوص شهرستان های سقز، بیجار و قروه یک ظرفیت اقتصادی و یک موضوع مهم اجتماعی است که باید محقق شود.

وی  با بیان اینکه  بهترین راهکار مناسب برای جلوگیری از اختلافات اجتماعی میان مردم استان، احداث سه مجموعه آهن اسفنجی به صورت مستقل در سه شهرستان بیجار، سقز و قروه است، افزود: احداث زنجیره فولاد با سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری اولین و بزرگترین سرمایه گذاری دولتی در استان کردستان است.

وی گفت: برای تامین آب شرب شهرهای دیواندره و بیجار نیز براساس برنامه ریزی های انجام شده، سد سیاه زاغ در آینده نزدیک با هدف تامین آب این شهرها به بهره برداری می رسد.

وی افزود: تأمین آب شرب شهرستان بیجار از طریق این سد نیازمند اعتباری بیش از 14 میلیارد ریال است که بانک ها در تأمین این اعتبار نقش بسزایی دارند.

گفتنی است،  علی اکبر  ورمقانی که پیش از این فرماندار شهرستان سقز بود در این مراسم به عنوان فرماندار جدید بیجار معرفی  و کار خود را آغاز کرد.

منبع: کردپرس
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com