• 031-36295535
  • info@Felezat.com

آغاز فعالیت بزرگترین ریفرمر فولادی خاورمیانه با کاتالیست های شرکت نفت و گاز سرو

انتشار: 1397/3/28

همزمان با عید سعید فطر، بزرگترین ریفرمر فولادی کشور و منطقه خاورمیانه در مجتمع توسعه آهن و فولاد گل گهر آغاز به فعالیت نمود.

مرکز تخصصی فلزات : ریفرمر کوثر مجتمع گل گهر که ظرفیت ۲ میلیون تن دارا است، در سال گذشته با کاتالیست های ایرانی شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو بارگذاری گردید که پس از انجام تست های پیش راه اندازی در هفته جاری در مدار تولید قرار گرفت. امیر هومن کریمی وثیق مدیرعامل شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو در گفتگو با  چیلان  این موفقیت را به مدیران و متخصصان شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر و مدیرعامل مجموعه تبریک گفته و اعلام نمود: مسیر رو به رشد خودکفایی و بومی سازی کاتالیست های مورد استفاده در صنعت فولاد توسط شرکت نفت و گاز سرو در سال جاری با سرعت بیشتری در حال انجام است که در حال حاضر بیش از ۳۵ درصد از فولاد کشور با کاتالیست های تولیدی شرکت نفت و گاز سرو در حال فعالیت بوده و با هدف گذاری های انجام شده این مقدار تا سال ۱۳۹۹ به بیش از ۸۵ درصد خواهد رسید.

گفتنی است، شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو به عنوان پیشگام تولید کاتالیست صنایع فولاد، پتروشیمی و پالایش در ایران تاکنون موفق به تولید انواع کاتالیست های مختلف شده است که باعث گردید تا نام کشور ایران به جمع معدود کشورهای صاحب دانش فنی کاتالیست اضافه شود.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com