• 031-36295535
  • info@Felezat.com

آغاز نصب تجهیزات کارخانه فولادسازی سفیددشت

انتشار: 1397/4/5

مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: با توجه به ورود تجهیزات پروژه فولادسازی سفیددشت به سایت، عملیات نصب تجهیزات کارخانه آغاز شده است.

مرکز تخصصی فلزات: محمود ارباب‌زاده در آستانه روز ملی صنعت و معدن ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: محموله‌های مربوط به تجهیزات پروژه فولادسازی اعم از واحد اکسیژن، سیستم آب، واحد ریخته گری، کمپرسور، جرثقیل‌های سنگین 80 تنی و غیره از شرکت های ام سی سی (MCC) چین و شرکت ام ام ایی (MME) اروپا از گمرگ بندر عباس ترخیص و وارد سایت شدند . وی افزود: نصب تجهیزات این پروژه طبق برنامه ریزی انجام شده، از روزهای گذشته آغاز شده است. مدیرعامل شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: امیدواریم با تسریع در کار پیمانکاران و جبران تاخیر ایجاد شده، واحد فولادسازی تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

ارباب زاده با اشاره به برنامه تولید 650 تا 700 هزار تنی آهن اسفنجی، خاطرنشان کرد: طی 3 ماهه امسال، 155 هزار تن آهن اسفنجی در واحد احیای مستقیم شرکت فولاد سفید دشت تولید شد که از برنامه تولید جلوتر هستیم. وی ادامه داد: طی سال گذشته در این واحد، 480 هزار تن آهن اسفنجی تولید شد.

کارخانه آهن اسفنجی سفید دشت، نخستین طرح از فولادهای استانی بود که ایمیدرو در سال 95 با مشارکت بخش خصوصی افتتاح کرد. طبق برنامه ریزی صورت گرفته، سال جاری نیز برنامه راه اندازی بخش فولادسازی اجرایی می شود.

منبع: روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com