• 031-36295535
  • info@Felezat.com

آغاز واگذاری سهام 2 مجتمع بزرگ صنعتی فولاد و لوله‌گستر اسفراین

انتشار: 1397/5/2

مدیرکل دفترجذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان شمالی: سهام 2 مجتمع بزرگ صنعتی فولاد و لوله‌گستر اسفراین، دوم مرداد ماه برای واگذاری به بخش خصوصی به مزایده گذاشته شد.

مرکز تخصصی فلزات: مجید درخشانی اظهار داشت: در بزرگترین مزایده سازمان خصوصی در سال 97میزان 100 درصد سهام مجتمع صنعتی اسفراین به ارزش 6 هزار و116 میلیارد ریال و 100 درصد سهام شرکت لوله گستراسفراین به ارزش هزار و 639 میلیارد ریال برای واگذاری به بخش خصوصی عرضه می‌شود. وی افزود: این سومین باراست که سهام این دو شرکت بزرگ صنعتی استان خراسان شمالی برای واگذاری به بخش خصوصی مزایده گذاشته می‌شود.

مجتمع صنعتی فولاد اسفراین از شرکت های تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازی ایران و بزرگترین تولید کننده قطعات و مقاطع فولاد آلیاژی در خاورمیانه است که امکان ساخت 140نوع فولاد آلیاژی را دارد.

شرکت لوله‌گستر اسفراین یکی از شرکت‌های تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) که به‌عنوان تنها تولید کننده لوله‌های فولادی بدون درز شامل لوله‌های جداری- مغزی مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی با هدف رفع نیاز کشور، رشد و توسعه منطقه و هم‌افزایی با شرکت مجتمع صنعتی اسفراین به‌عنوان بزرگترین تامین کننده مواد اولیه مورد نیاز احداث شد و با ظرفیت اسمی 100هزار تن در سال 1385 در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

این شرکت دارای پنج خط تولیدی شامل خط نورد، خط عملیات حرارتی، خط تکمیلی کیسینگ، خط تکمیلی تیوبینگ و خط کوپلینگ (اتصالات) بوده و با 642 نفر پرسنل در حال تولید و عرضه محصولات خود (از اندازه 1/9 تا 16 اینچ) به بازار مصرف است.

منبع: ایرنا
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com