• 031-36295535
  • info@Felezat.com

آهن‌آلات خرید و فروش نمی‌شود

انتشار: 1397/1/26

بسیاری از تولیدکنندگانی مصالح ساختمانی در کشور به‌دلیل نوسان نرخ دلار، دست از خرید و فروش کشیده‌اند. این مطلب را رئیس اتحادیه آهن‌سازان تهران عنوان و اظهار کرد: با وجود افزایش نرخ دلار در کشور در چند وقت گذشته، در زمینه آهن‌آلات با افزایش نرخ روبه‌رو نشده‌ایم.

 

مرکز تخصصی فلزات: موضوع اصلی این است که دیگر آهن‌آلات در شرایط کنونی خرید و فروش نمی‌شود و تولیدکنندگان نیز ترجیح می‌دهند محصولات خود را در انبار نگه دارند و از آنجا که معتقدند قیمت‌ها در بازار چندان ثبات ندارد، ترجیح می‌دهند فروشی نداشته باشند.

حبیب‌الله بشارتی در ادامه خاطرنشان کرد: از همین رو شرایط نابسامان کنونی بازار، سبب رکود بیشتر آن شده است و از سوی دیگر این شرایط سبب شده که بیشتر سرمایه‌های مردم به سمت خرید و فروش ارز و طلا پیش برود. این موضوع می‌تواند در امسال سبب بهم ریختن بازار شود. این شرایط اجازه خروج از رکود را به بازار نمی‌دهد و تولیدکنندگان نیز مواد اولیه خود را به‌طور کوتاه‌مدت تهیه می‌کنند.
 وی در پاسخ به این پرسش که وضعیت آهن‌آلات در امسال چگونه خواهد بود، عنوان کرد: شرایط بازار به گونه‌ای است که ماهی که در آن هستیم را نیز نمی‌توان پیش‌بینی کرد چه برسد به اینکه برای یک سال پیش‌بینی کرد. شرایط متلاطم ابتدای سال، امکان هیچ پیش‌بینی را به ما نمی‌دهد و اگر پیش‌بینی انجام شود، چندان قابل اطمینان و استناد نخواهد بود.

منبع: صمت
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مرکز تخصصی فلزات


تحـلیل | تسلط | تجارت

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com

لینک های مفید