• 031-36295535
  • info@Felezat.com

افتتاح کارخانه آهن اسفنجی سبزوار توسط رییس جمهور

انتشار: 1397/2/18

دکتر حسن روحانی رییس جمهوری روز دوشنبه کارخانه آهن اسفنجی فولاد سبزوار را افتتاح کرد.

مرکزتخصصی فلزات: این پنجمین کارخانه از مجموعه فولادهای استانی است که به بهره برداری می رسد. در این مراسم که مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو نیز حضور داشت، کارخانه تولید آهن اسفنجی فولاد سبزوار افتتاح شد. ساخت این کارخانه تا پیش از نیمه دوم سال 92 به حالت راکد در آمده بود اما ایمیدرو بر اساس استراتژی جدید، با مشارکت گرفتن از بخش خصوصی فعالیت آن را از سر گرفت.

ظرفیت کارخانه آهن اسفنجی طرح فولاد سبزوار 800 هزار تن است که نخستین محصول خود را در روز یکم بهمن 96 تولید کرد.

 

مجموع سرمایه گذاری ارزی و ریالی این کارخانه حدود 7500 میلیارد ریال است و 300 نفر به طور مستقیم و حدود 1500 نفر به طور غیر مستقیم به کار مشغول شدند.

طرح فولاد سبزوار به عنوان یکی از طرح های فولاد استانی است که توسط ایمیدرو و با همکاری بخش خصوصی اجرا شده است. ایمیدرو برای کارخانه آهن اسفنجی سبزوار حدود 2 هزار و 150 میلیارد ریال هزینه کرده است.

منبع: ایمیدرو
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com