• 031-36295535
  • info@Felezat.com

افتتاح کارخانه کنستانتره سنگ آهن هماتیتی زرند، توسط وزیر صمت

انتشار: 1397/5/14

نخستین کارخانه کنستانتره سنگ آهن هماتیتی کم عیار جلال آباد زرند دیروز (شنبه) با حضور محمد شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره‌برداری رسید.

مرکز تخصصی فلزات: همانطور که دیروز نیز در این خصوص در خبرها داشتیم، مدیرعامل شرکت فکور صنعت تهران سرمایه‌گذار طرح نخستین کارخانه کنستانتره سنگ آهن هماتیتی کم‌عیار جلال‌آباد زرند در این آیین گفت: این کارخانه برای نخستین مرتبه در کشور از سنگ آهن هماتیتی کم عیار و باطله، کنستانتره تولید می‌کند. محمدوحید شیخ‌زاده ادامه داد: 250 نفر در این طرح به صورت مستقیم و 500 نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به کار شده‌اند. وی تصریح کرد: ظرفیت کارخانه کنستانتره سنگ آهن هماتیتی زرند 600 هزار تن است و در طراحی و ساخت آن از تکنولوژی برتر استفاده شده است.

سرمایه‌گذار طرح اظهار داشت: 11میلیون و 475 هزار یورو در بخش ارزی و 157 میلیارد تومان در بخش ریالی این کارخانه سرمایه‌گذاری شده است.

آیین افتتاح نخستین کارخانه کنستانتره سنگ آهن هماتیتی کم عیار جلال آباد زرند با حضور حسین امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شواری اسلامی، سرپرست استانداری کرمان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

 

منبع: ایرنا
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com