• 031-36295535
  • info@Felezat.com

افزایش تقاضای گندله سنگ آهن هند

انتشار: 1397/3/12

تقاضای گندله سنگ آهن با درصد آلومینای پایین هند در چین و سایر بازارهای خریدار رو به افزایش است. اخیرا محموله ای به اروپا در 112 تا 114 دلار هر تن سی اف آر فروخته شده است. تقاضای آن در کشورهای مختلف نیز رو به افزایش است.

مرکز تخصصی فلزات: تقاضای گندله سنگ آهن با درصد آلومینای پایین هند در چین و سایر بازارهای خریدار رو به افزایش است. اخیرا محموله ای به اروپا در 112 تا 114 دلار هر تن سی اف آر فروخته شده است. تقاضای آن در کشورهای مختلف نیز رو به افزایش است.

با توجه به مقررات زیست محیطی و سیاست های جدی دولت چین برای تولید کارآمد و بهره وری بالاتر، کارخانه ها نیاز بیشتری به گندله با درصد آلومینای پایین دارند ولی نمی خواهند هزینه بالاتری برای خرید آن بپردازند از این رو به دنبال گندله هند هستند. در نتیجه گندله هند در  بازار های اروپا، مالزی و کره جنوبی طرفدار بیشتری پیدا کرده است.

منبع: steel mint
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com