• 031-36295535
  • info@Felezat.com

افزایش قیمت ورق به دنبال احتمال افت صادرات ایران

انتشار: 1397/4/6

قیمت فولاد در کشورهای حاشیه خلیج فارس به دلیل احتمال افت صادرات ایران با جهش همراه شد.

مرکز تخصصی فلزات: با اتمام ماه رمضان، قیمت ورق های وارداتی حوزه شورای همکاری خلیج فارس GCC روندی افزایشی داشته که می تواند برای صادرکنندگان ایران یک فرصت باشد. البته بازار نیم نگاهی به احتمال محدود شدن صادرات ایران نیز دارد. ورق گرم امارات این هفته بین ۶۱۵ دلار تا ۶۴۰ دلار در بندر جبل علی معامله شده که نسبت به هفته قبل افزایش ۱۵ دلاری یا ۳.۳ درصدی دارد!  همچنین سقف قیمت پیشنهادی هند ۶۲۵ دلار و ترکیه ۶۷۰ دلار بوده که به معنی وجود پتانسیل افزایش بیشتر است.

قیمت ورق گالوانیزه نیز این هفته جهش ۶.۶ درصدی داشته و قیمتها تا ۸۷۰ دلار افزایش یافته است. قیمت پیشنهادی هند ۸۷۰ دلار و قیمت داخلی کشور امارات نیز ۹۳۵ دلار پیشنهاد شده است.

ورق سرد امارات نیز با ۱.۵ درصد رشد بین ۶۸۰ تا ۶۹۰ دلار در هر تن معامله می شود.

منبع: کامودیتی
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com