• 031-36295535
  • info@Felezat.com

افزایش ۱۳ درصدی تولید فولاد هرمزگان در سه ماهه اول سال 97

انتشار: 1397/4/5

فولاد هرمزگان در سه ماهه اول امسال به تولید 384 هزار تن اسلب رسید در حالی که تولید اسلب در سه ماهه اول سال قبل 340 هزار تن بود.

مرکز تخصصی فلزات: فولاد هرمزگان در سه ماهه اول امسال موفق به تولید ۳۸۴ هزار تن و فروش ۲۵۵ هزار تن اسلب شده بود. آمار تولید گویای رشد ۱۳ درصدی می باشد در حالی که فروش شاهد افت بوده و با کاهش ۲۵ درصدی همراه است که البته ارزش فروش رشد داشت چراکه هر کیلوگرم اسلب فولاد هرمزگان در سه ماهه اول سال قبل به طور میانگین ۱۵۵۲ تومان فروخته شد درحالی که امسال به ۲۲۴۳ تومان فروخته شده بود.

ارزش فروش فولاد هرمزگان در این مدت ۵۷۲ میلیارد تومان برآورد گردیده درحالی که در سه ماهه اول پارسال ۵۲۸ میلیارد تومان بود.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com