• 031-36295535
  • info@Felezat.com

بازار جهانی زغال سنگ رو به بالا

انتشار: 1397/3/9

از اوایل ماه جاری میلادی قیمت کک متالورژی صعودی بوده چرا که افزایش تولید فولادسازان چینی مصرف زغال سنگ را بالا برده است. 

مرکز تخصصی فلزات: از اوایل ماه جاری میلادی قیمت کک متالورژی صعودی بوده چرا که افزایش تولید فولادسازان چینی مصرف زغال سنگ را بالا برده است. رشد قیمت کک در بازار چین بر بازار جهانی این ماده اولیه نیز اثر مثبت گذاشت. چین بزرگترین صادر کننده کک متالورژی دنیاست و دو سوم بازار نقدی عرضه آن را در دست دارد. هند هم از چین واردات زیادی دارد در حالی که خود چهارمین تولید کننده بزرگ کک متالورژی دنیا نیز می باشد.

متوسط قیمت فعلی کک متالورژی چین 337 تا  347 دلار هر تن فوب می باشد که 7 دلار هر تن نسبت به یک هفته قبل رشد داشته است.

ترجمه: ایفنا

منبع: Steel mint
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com