• 031-36295535
  • info@Felezat.com

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل فولاد شادگان

انتشار: 1397/4/13

مراسم تودیع و معارفه شرکت صنعت فولاد شادگان با حضور مدیرعامل فولاد خوزستان برگزار شد.

مرکز تخصصی فلزات: روز گذشته مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل صنعت فولاد شادگان با حضور محمد کشانی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، اعضاء هیئت مدیره، جمعی از معاونین شرکت فولاد خوزستان و مدیران ارشد شرکت فولاد شادگان در سالن کنفرانس شرکت برگزار گردید.  در این آئین از زحمات مهندس عباس تفضلی مدیرعامل سابق شرکت صنعت فولاد شادگان قدردانی و طی حکمی مهندس محمدطاهر احمدیان باغبادارانی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی گردید. محمدطاهر احمدیان پیش از این معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت فولاد خوزستان بود. گفتنیست، شرکت صنعت فولاد شادگان یکی از هشت طرح فولادی کشور می باشد که طی مطالعات جامع فولاد کشور در سال ۸۲ به عنوان یکی از پیشنیازهای برنامه سوم، چهارم و پنجم توسعه اقتصادی کشور تصویب شد و در سال ۸۵ کلنگ زنی آن انجام گردید وواحد احیا این مجموعه وارد مدار تولید شده است. این شرکت در جنوب شرقی شهرستان شادگان و در ۳۵ کیلومتری این شهرستان و در فاصله ۱۰ کیلومتری شهرستان بندر امام خمینی و در زمینی به وسعت ۲۶۰ هکتار قرار دارد.

بعد از واگذاری این شرکت به بخش خصوصی، ۶۵ درصد سرمایه گذاری آن توسط شرکت فولاد خوزستان و ۳۵ درصد نیز از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) تامین شد.

منبع: روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com