• 031-36295535
  • info@Felezat.com

تاثیر مخرب تعرفه های امریکا بر خط تولید فولاد ساز روس

انتشار: 1397/2/17

با توجه به افت قیمت ورق در بازارهای جهانی، هفته گذشته قیمت ورق گرم صادراتی سی آی اس نیز 5 تا 10 دلار افت داشته 580 تا 595 دلار هر تن فوب دریای سیاه شد. از طرفی بیلت سی آی اس نیز اخیرا در مصر 5 تا 10 دلار افت داشته 535 تا 540 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده است. به طو کلی عرضه کننده های سی آی اس فعلا در حال بررسی بازارند و منتظرند تقاضا بهتر شود تا قیمت ها را بالاتر ببرند.

مرکز تخصصی فلزات: از طرفی کارخانه ان ال ام ک روسیه به وزارت بازرگانی امریکا اعلام کرده ممکن است به دلیل تاثیر تعرفه های اعمالی امریکا بر محصولات فولادی و آلومینیوم مجبور شود فعالیت خود را در امریکا تعطیل نماید. این کارخانه اظهار داشته که اگر امریکا اسلب را از لیست تعرفه های اعمالی خود خارج نکند این محدودیت های بازرگانی بر فعالیت فولاد سازی این شرکت در امریکا تاثیر مخربی می گذارد و عملا این کارخانه را از بازار رقابت بیرون می اندازد.

این کارخانه که دفاتر مرکزی آن در روسیه است و خطوط تولیدش در ایندیانا و پنسیلوانیای امریکاست اسلب مورد نیاز خود را از خطوط تولید خود در روسیه دریافت می کند  و با اعمال تعرفه های امریکا هزینه مواد اولیه آن ها بالا خواهد رفت و در نتیجه کار با سوددهی برای این کارخانه  غیر عملی می باشد.

 

ترجمه: ایفنا

منبع: Steel Mint
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com