• 031-36295535
  • info@Felezat.com

تحقق سود ۲۲۷ ریالی فولاد آلیاژی ایران در سال ۹۶

انتشار: 1397/4/26

فولاد آلیاژی ایران در دوره منتهی به 29 اسفندماه سال 96، مبلغ 227 ریال سود شناسایی کرده که نسبت به دوره مشابه قبلی 44 درصد تعدیل مثبت داشته است.

مرکز تخصصی فلزات: روح‌الله جعفری، مدیر امور سهام شرکت فولاد آلیاژی ایران با اشاره به افزایش ۸۱ درصدی سود عملیاتی «فولاژ» گفت: این شرکت در دوره منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۶، مبلغ ۲۲۷ ریال سود خالص به ازای هر سهم شناسایی کرده است. مدیر امور سهام شرکت فولاد آلیاژی ایران افزایش ۸۳۱ درصدی درآمدهای عملیاتی در صورت سود و زیان شرکت اصلی را ناشی از سود تسعیر دارایی و بدهی‌های ارزی دانست.وی همچنین در خصوص افزایش ۱۴۰ درصدی مالیات فولاد آلیاژی ایران گفت: ۱۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان از مالیات ذکرشده در صورت‌های مالی سال گذشته و حدود ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان آن مربوط به سال ۹۵ بوده که ناشی از افزایش تولید و بالطبع آن افزایش مالیات بوده است. به گفته جعفری فولاد آلیاژ ایران در دوره منتهی به ۲۹ اسفندماه سال ۹۶، مبلغ ۲۲۷ ریال سود شناسایی کرده که نسبت به دوره مشابه قبلی ۴۴ درصد تعدیل مثبت داشته است. بر همین اساس درآمدهای عملیاتی این شرکت طی این دوره رشد ۴۱ درصدی را ثبت کرده و از رقم ۷۲۵ میلیارد تومان به ۱۰۲۲میلیارد تومان رسیده است.

بر اساس این گزارش، دارایی‌های این شرکت طی سال ۹۶، رشد ۱۱ درصدی را ثبت کرده و رقم ۱۳۹۰ میلیارد تومان گزارش‌شده که افزایش ۲۹۳ درصدی پیش‌پرداخت‌ها و سفارش‌ها در بخش دارایی‌های جاری قابل‌توجه است.

در مقابل بدهی‌های این شرکت با رشد ۱۶ درصدی ۷۳۹ میلیارد تومان گزارش‌شده که افزایش ۵۹۶ درصدی سود سهام پرداختنی و رشد ۷۷ درصدی ذخایر از نکات قابل‌توجه در این بخش است.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com