• 031-36295535
  • info@Felezat.com

تصویب افزایش سرمایه ۸۴ درصدی ذوب آهن

انتشار: 1397/5/18

هیئت مدیره شرکت ذوب آهن اصفهان با افزایش سرمایه شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی طبقه ماشین آلات و تجهیزات و نیز ارزیابی دارایی های صورت گرفته موافقت کردند.

 مرکز تخصصی فلزات: هیئت مدیره شرکت ذوب آهن اصفهان با افزایش ۸۴ درصدی سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی ماشین آلات و تجهیزات و رساندن سرمایه از ۳۲ هزار و ۱۸۰ میلیارد و ۵۸۷ ریال به ۶۱ هزار و ۸۲ میلیارد و ۲۹۱ میلیون ریال موافقت کرد.

این افزایش سرمایه منوط به تایید بازرس قانونی شرکت و موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و همینطور تصویب مجمع فوق العاده می‌باشد.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com