• 031-36295535
  • info@Felezat.com

تفاهم نامه های ایمیدرو با شرکای خارجی همچنان معتبر است

انتشار: 1397/4/12

دکتر کرباسیان: هنوز تفاهمنامه های ایمیدرو با شرکای خارجی برقرار است و این امید می رود که با سفر رئیس جمهور به اتریش و سوئیس نتایج خوبی در همکاری های بین المللی حاصل شود.

مرکز تخصصی فلزات: دکتر مهدی کرباسیان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت  با اعلام اینکه هنوز تفاهمنامه ها با شرکای خارجی برقرار است، گفت: امیدوارم با سفر رئیس جمهور به اتریش و سوئیس به نتایج خوبی در همکاری های بین المللی برسیم. وی در خصوص وضعیت تفاهمنامه‌های ایمیدرو با شرکای اروپایی که این روزها خبرهای مختلفی از لغو همکاری آنها با طرف ایرانی به گوش می‌ر‌سد، اظهار داشت: در حال حاضر ما با دو گروه از سرمایه گذاران خارجی روبه رو هستیم نخست گروهی که منتظر تصمیم گیری اتحادیه اروپا در همکاری با ایران هستند و دسته دیگر شرکت هایی که کارخانه در امریکا داشته یا سهامداران امریکایی دارند که خواستار عدم همکاری با طرف ایرانی هستند. وی با اشاره به اینکه تعداد شرکت های گروه دوم در حوزه معدن زیاد نیست، افزود: هنوز تفاهمنامه ها با شرکای خارجی برقرار است که امیدوارم با سفر رئیس جمهور به اتریش و سوئیس به نتایج خوبی در همکاری های بین المللی برسیم.

معاون وزیر صنعت تصریح کرد: البته در سفری که به ایتالیا داشتم هم مذاکرات خوبی صورت گرفت که امیدوارم به افزایش همکاری‌ها منجر شود.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com