• 031-36295535
  • info@Felezat.com

تمایل فولادسازان تایوانی به افزایش قیمت فولاد ضد زنگ

انتشار: 1397/4/19

کارخانه های فولاد ضد زنگ تایوان با افزایش قیمت نیکل، های فروش جولای خود را افزایش می دهند.

مرکز تخصصی فلزات: کارخانه های فولاد ضد زنگ تایوان از جمله شرکت های فولاد Yieh United) Yusco) و Walsin Lihwa اعلام کردند، قیمت های فروش داخلی خود را از ۲۸ ژوئن افزایش داده اند چرا که هزینه مواد اولیه نظیر نیکل افزایش یافته است. گفتنیست، علی رغم اینکه قیمت نیکل در هفته های اخیر به ۱۵ هزار دلار در هر تن کاهش یافته اما تولیدکنندگان فولاد ضد زنگ تایوان تصمیم به افزایش قیمت ها برای ماه جولای به دلیل افزایش مستمر و رشد میانگین قیمت نیکل کرده اند تا بتوانند انتظارات بازار را تامین نمایند.

علاوه بر این، فعالان بازار انتظار دارند که شرکت  Tang Eng Iron Works یکی دیگر از تولیدکنندگان فولاد ضد زنگ تایوان، قیمت فولاد ضدزنگ خود را در آینده نزدیک افزایش دهد.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com