• 031-36295535
  • info@Felezat.com

توقف صادرات شرکت MMK روسیه به ایران

انتشار: 1397/5/11

گروه تولیدی MMK از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد روسیه به دلیل آنچه افزایش تولید فولاد در ایران عنوان شده است، صادرات فولاد به کشورمان را متوقف کرد.

مرکز تخصصی فلزات: تارنمای روسی اوراسیا به نقل از 'آندره یرمین' مدیر امور اقتصادی گروه تولیدی MMK نوشت: صادرات محصولات فولاد گروه MMK به ایران متوقف شد. یرمین با بیان اینکه فعلا فولادی به ایران صادر نمی کنیم، اظهار داشت: تا پیش از تحریم های آمریکا، رقم ناچیزی فولاد به ایران صادر می کردیم اما ایران به تدریج تولید فولاد خود را افزایش داد. رسانه روسی نوشت: به احتمال زیاد، این تصمیم گروه تولیدی MMK به دلیل تحریم های آمریکا علیه ایران گرفته شده است.
در گزارش خاطرنشان شد: طرف روسی علت توقف صادرات فولاد به ایران را رشد تولید داخلی فولاد در این کشور عنوان کرده است. 
شرکت های MMK و سوراستال(Severstal) دو مجموعه روسی صادرکننده عمده فولاد به ایران محسوب می شوند.
 

منبع: ایرنا
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com