• 031-36295535
  • info@Felezat.com

تولید بیش از ۳۱۹ هزار تن گندله در فولاد سنگان

انتشار: 1397/3/5

شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در اردیبهشت ماه علاوه بر کسب رکورد تولید روزانه و ماهیانه، به رکورد جدیدی در حمل گندله نیز دست یافت.

مرکزتخصصی فلزات: سید محسن میرمحمدی، مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در تشریح این خبر اعلام داشت: همکاران فولاد سنگان در اردیبهشت ماه امسال با تولید ۳۱۹۲۰۰ تن گندله، موفق به تحقق ۱۱۵ درصدی برنامه تولید ماهیانه شدند و با دستیابی به تولید روزانه ۱۴۵۳۰ تن گندله در تاریخ بیستم اردیبهشت همین ماه، رکورد ارزشمند دیگری را نیز ثبت کردند. این در حالی است که رکورد قبلی تولید روزانه این کارخانه در اسفند ماه ۱۳۹۶،  به  میزان۱۳۰۳۳ تن گندله و تولید ماهیانه آن ۳۰۰ هزار تن بوده است.

وی گفت: همچنین در همین دوره با حمل بیش از  ” ۳۱۸ هزار تن گندله ” از مبادی ریلی و جاده ای به مقاصد فولاد مبارکه و فولاد هرمزگان، نقش موثری در پشتیبانی از مجموعه فولاد مبارکه ایفا شد. این در حالی است که میزان ارسال گندله به گروه فولاد مبارکه در فروردین ماه سال جاری ۱۶۸ هزارتن بوده که با توجه به حجم ارسالی این ماه ( بیش از ۳۱۸ هزار تنی گندله )، رشد ۸۹ درصدی حاصل شده است.

میرمحمدی در پایان ضمن تشکر از کلیه عوامل دست اندرکار در تحقق این رکوردها اظهار امیدواری کرد تا با تامین پایدار کنسانتره کیفی و توسعه ظرفیت های شبکه ریلی و با راه اندازی ایستگاه اختصاصی،  علاوه بر مزیت های اقتصادی، کاهش ترافیک جاده ها و حفظ محیط زیست ، تناژ ارسال محصول به مقاصد مشتریان نیز افزایش یابد

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com