• 031-36295535
  • info@Felezat.com

حمایت ۴۰۰ میلیارد تومانی فولاد مبارکه از مشتریان

انتشار: 1397/3/6

مکانیسم فروش در فولاد مبارکه به گونه ای است که با ارزیابی فنی ظرفیت و میزان تولید کارخانه های مصرف کننده ورق، هم امکان برنامه ریزی خرید به مشتریان واقعی در آن وجود دارد و هم سعی می شود به گونه ای کالا در بازار عرضه شود که التهابی در بازار ایجاد نکند.

مرکز تخصصی فلزات: محمود اکبری، معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه اصفهان با بیان اینکه فولاد مبارکه اصفهان سال هاست که در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از صنایع تکمیلی و بر پایه اصل مشتری مداری محصولات خود را به صنایع پایین دستی از طریق اعتبارات اسنادی ارائه می کند گفت: نکته قابل توجه در این موضوع این است که هزینه سالانه این اعتبارات اسنادی حدود ۱۲ درصد است اما نرخ بهره موثر بانک ها کمتر از ۲۲ درصد نیست و این یعنی فولاد مبارکه این اختلاف ۴۰۰ میلیارد تومانی را از مشتریان خود دریافت نمی کند و خودش متقبل این هزینه می شود.

وی افزود: البته به دلیل سیستم ارزیابی و ظرفیت سنجی مشتریان که از سال های قبل در فولاد مبارکه وجود داشته و به تدریج خطاهای آن اصلاح شده است، تلاش می شود تا صرفا تولیدکنندگان صنایع تکمیلی بتوانند از این حمایت استفاده کنند و دلالان و سفته بازان به این موضوع ورود نکنند.

اکبری خاطرنشان کرد: در این مکانیسم، با ارزیابی فنی ظرفیت و میزان تولید کارخانه های مصرف کننده ورق، هم امکان برنامه ریزی خرید به مشتریان واقعی داده می شود و هم سعی می کنیم طوری کالای خود را عرضه کنیم که التهابی در بازار ایجاد نشود.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com