• 031-36295535
  • info@Felezat.com

خودکفایی ذوب آهن اصفهان در ساخت پروژه‌های توسعه

انتشار: 1397/3/2

مهندس حسن ضیاء معاون پشتیبانی و ساخت ذوب آهن اصفهان گفت: این شرکت کارخانه بزرگی است که در زمینه‌های مختلف با کارگران خلاق و توانمند خویش به خودکفایی رسیده و هم‌اکنون شرکت پویش ساخت، با بهره‌گیری از توان متخصصان داخلی پروژه های مختلف را در سطح شرکت انجام می‌دهد.

معاون پشتیبانی و ساخت شرکت خاطر نشان کرد: بهره گیری از توان و دانش کارکنان همواره در این بخش مورد توجه قرار دارد و با تقسیم کار و توجه به اصل شایسته سالاری بحمدا... تاکنون پروژه های بسیار خوبی مانند هات شارژ، آبرسانی، بستر نورد، PCI و .... توسط این معاونت و با همکاری سایر بخش های شرکت انجام شده است. وی افزود: در حال حاضر کلیه پروژه ها و نوسازی ها در شرکت انجام می شود و این موضوع افتخار بزرگ و برگ برنده ای در شرایط فعلی برای ذوب آهن اصفهان محسوب می شود.

معاون پشتیبانی وساخت ذوب آهن اصفهان ، پروژه PCI را یکی از مهمترین پروژه های در دست اقدام ذکر کرد و گفت : فعالیت های بسیاری در این پروژه با همت ذوب آهنی ها انجام شده و خوشبختانه همه از جمله جوانان شرکت دست به دست هم دادند و حتی مشکلات را نادیده می گیرند تا کارها انجام شود و پروژه پیش برود . با این شرایط خیلی امیدوارم که ظرف 4 ماه به پایان کار برسیم. وی افزود : پیشرفت پروژه PCI علی رغم برخی مشکلات مالی ، خوب بوده و حتی چینی ها وقتی میزان پیشرفت کار را دیدند تعجب کردند که در زمان کوتاهی کارگاه اصلی مونتاژ شد.

مهندس ضیاء از ساخت یک برج خنک کننده با توان داخلی برای بخش کک سازی خبر داد که در حال اتمام است و پروژه تغلیظ سنگ آهن که به اتمام رسیده و در حال بهره برداری می باشد. همچنین چندین پروژه برای تامین آب شرکت انجام شده و در حال انجام است . به گفته این مقام مسئول شرکت ، برای حفظ 2 هزار هکتار از فضای سبز ذوب آهن که به آبیاری نیاز دارد ، طرح جایگزین سازی درختان فعلی با درختانی که به آب نیاز کمی داردند آغاز شده است تا در صورت شدت بحران ، این فضای سبز که برای محیط زیست منطقه بسیار حیاتی است ، حفظ گردد .

مهندس ضیاء به تلاش های صورت گرفته برای اتمام پروژه های ناتمام مانند پروژه گوگردزدایی نیز اشاره نمود و گفت‌: یکی از استندهای این پروژه با توان داخلی راه اندازی شده است و در حال بهره برداری می باشد که موجب افزایش کیفیت شمش می شود. معاون پشتیبانی و ساخت ذوب آهن از چند پروژه دیگر همچون ساخت ماشین های CNC برای تولید ریل ، ساخت رمپی در کک سازی ، پروژه ای برای بهبود آب شرکت و چند طرح کوچک و بزرگ دیگر  نیز نام برد که به اتمام رسیده اند .

منبع: اخبار فلزات
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com