• 031-36295535
  • info@Felezat.com

درآمد صبانور از فروش گندله

انتشار: 1397/4/6

شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور در سه ماهه اول امسال موفق به تولید 52 هزار تن گندله شد درحالی که در مدت مشابه سال قبل این محصول در این شرکت تولید نمی شد.

مرکز تخصصی فلزات: براساس گزارش عملکرد سه ماهه صبا نور، این شرکت در دوره سه ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۹۷ موفق به تولید ۴۳۱ هزار تن سنگ آهن دانه بندی شده، ۲۷۶ هزار تن کنسانتره و ۵۱ هزار تن گندله شده است. این درحالیست که تولید سنگ آهن دانه بندی و کنسانتره شرکت در مدت مشابه سال قبل به ترتیب ۲۴۰ هزار تن و ۲۳۱ هزار تن بود. آمار فروش نیز حکایت از این دارد که فروش کنسانتره و گندله در مدت مذکور به ترتیب ۲۸۳ هزار تن و ۴۴ هزار تن بود درحالی که فروش سنگ آهن دانه بندی و کنسانتره در مدت مشابه سال قبل به ترتیب ۲۰ هزار تن و ۲۷۰ هزار تن بود.
‍ارزش فروش توسعه معدنی و صنعتی صبا نور نیز نشان داد این شرکت براساس عملکرد ۳ ماهه مبلغ ۱۰۱ میلیون تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۵۱ میلیون تومان بود ۸۰ درصد رشد داشته است.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com