• 031-36295535
  • info@Felezat.com

درخواست انجمن تولیدکنندگان فولاد از وزیر صنعت

انتشار: 1397/4/27

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در نامه ای به وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد پیش نویس دستورالعمل تنظیم بازار محصولات فولادی اشکالات جدی دارد و اجرای این دستورالعمل بازار دوگانه در فولاد ایجاد می کند.

مرکز تخصصی فلزات: انجمن فولاد ایران در پی دستورالعملی تحت عنوان دستورالعمل تنظیم بازار محصولات فولادی که توسط معاونت اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت تدوین شده و این وزارت خانه درصدد تصویب و ابلاغ فوری آن می باشد نامه ای به وزیر صمت نوشت.

رئیس انجمن فولاد در این نامه ضمن تاکید بر اینکه دستورالعمل مذکور دارای اشکالات جدی می باشد، آورده است: مفاد آن نیازمند بازنگری کارشناسی می باشد و در صورت اجرا باعث ایجاد یک بازار دو گانه در فولاد کشور و آسیب به واحدهای فولادی و فشار بر مصرف کنندگان نهایی خواهد شد. وی در ادامه این نامه از وزیر صمت خواستار توقف فرآیند تصویب و ابلاغ دستورالعمل مذکور قبل از انجام اصلاحات لازم و جلسه کارشناسی با حضور این انجمن به عنوان تشکل صنفی تولیدکنندگان فولاد کشور و معاونت های مربوطه شد تا نظرات این تشکل که در جهت مصالح کشور است در دستور العمل مذکور لحاظ گردیده و از پیامدهای ناگوار آن جلوگیری شود.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com