• 031-36295535
  • info@Felezat.com

راه اندازی خط تولید کلاف میلگرد صنعتی در فولاد نطنز

انتشار: 1397/2/19

جواد توکلی طرقی، مدیر عامل شرکت فولاد نطنز از راه اندازی خط تولید کلاف میلگرد صنعتی در شرکت فولاد نطنز برای اولین بار در کشورخبر داد.

جواد توکلی طرقی، مدیر عامل شرکت فولاد نطنز با اعلام این خبر که برای اولین بار در کشور، خط تولید کلاف میلگرد صنعتی در شرکت فولاد نطنز راه اندازی شد گفت: در سال حمایت از کار و سرمایه ایرانی، برای اولین بار در ایران، خط تولید کلاف میلگرد صنعتی در مجموعه فولاد نطنز راه اندازی شد.

وی افزود: با توجه به فراهم بودن امکانات و برخورداری از زنجیره کامل تولید در مجتمع فولاد و ذوب آهن نطنز، این مجموعه موفق به تولید انبوه این نوع میلگرد شد.

مدیر شرکت فولاد نطنز گفت: محصولاتی که در کارخانجات زیر دستی صنایع مفتولی ایران از قبیل تولید فلز الکترود، مفتول لاستیک خودرو، ساخت پیچ و مهره به این میلگرد صنعتی به عنوان مواد اصلی و پایه نیاز دارند.

وی تصریح کرد: پیش از این عمدتا این محصول از خارج وارد کشور می شد که با راه اندازی این خط تولید از خروج سالانه ۵۰۰ میلیون یورو ارز از کشور جلوگیری شد.

توکلی طرقی خاطر نشان کرد: سودآوری این موضوع باعث رونق اقتصادی و اتکا به داخل کشور است و علاوه بر صرفه اقتصادی، زمینه توسعه زیرساخت ها و اشتغال را فراهم می کند.

وی گفت: هرجا که به جوانان کشورمان اتکا کردیم، موفقیت را دیدیم و مشاهده می کنیم که امروز با تولید این محصول دیگر به بیگانگان وابسته نیسیتم.

منبع: ایسنا
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com