• 031-36295535
  • info@Felezat.com

رد تعهدات خرید توسط تجار سنگ آهن

انتشار: 1397/4/19

جنگ تجاری آمریکا و چین منجر به کاهش ارزش یوان شده بطوریکه قیمت موجودی انبارها ارزان تر از محموله های وارداتی دریایی گردیده است.

مرکز تخصصی فلزات: پلاتس شاخص قیمت سنگ آهن 62 درصد برای تحویل در شمال چین را در روز جمعه به 62 دلار و 65 سنت رساند درحالی که 15 سنت بالاتر از روز پنج شنبه بود. با توجه به همین عدم قطعیت، برخی تجار چینی ترجیح می دهند که منتظر بمانند و بازار را رصد کنند و تعهدات خرید را رد می کنند. علی رغم عدم اطمینان های تجاری، پرمیوم لامپ ثابت باقی مانده و اکثر فعالان بازار نوسانات کمتری را برای قیمت لامپ به دلیل نزدیکی عرضه و تقاضا متصور می باشند.

 بنابراین پلاتس پرمیوم لامپ برای روز جمعه را فقط 32 سنت نسبت به روز قبل تغییر داد.

منبع: کانال تلگرامی کیوان جعفری طهرانی
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com