• 031-36295535
  • info@Felezat.com

رسیدگی به درخواست فولاد خوسف برای تسریع تامین مواد اولیه

انتشار: 1397/4/12

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور:به درخواست کارخانه شمش فولاد خوسف مبنی بر تسریع در رسیدن مواد اولیه رسیدگی خواهد شد.

مرکز تخصصی فلزات: بابک دین پرست، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور در بازدید از محل احداث پروژه شمش فولاد خوسف اظهار کرد: به درخواست این کارخانه مبنی بر تسریع در رسیدن مواد اولیه رسیدگی خواهد شد. پروژه شمش فولاد خوسف با ظرفیت تولید سالانه ۲۹۵ هزار تن با اشتغال مستقیم برای ۶۰۰ نفر فعالیت می‌کند. میزان سرمایه‌گذاری این پروژه ۷۵ میلیون دلار و سرمایه‌گذاری ۱۰۰ درصد خارجی، میزان آب مصرفی ۲۵ لیتر در ثانیه با میزان برق مصرفی ۱۲ مگاوات و میزان گاز مصرفی ۱۵۰۰ متر مکعب در ساعت فعالیت می‌کند. گفتنیست، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور، به همراه استاندار خراسان جنوبی و مسئولان استانی از چند پروژه در حال احداث در شهرستان خوسف خراسان جنوبی بازدید کرد.

پروژه تولید کک حرارتی با سرمایه گذاری ۱۲ میلیون دلار، ظرفیت تولید سالیانه ۵۰ هزار تن و اشتغال زایی مستقیم برای ۷۵ نفر یکی از این پروژه‌ها بود. همچنین محل احداث پروژه تولید انواع شمش چدن با سرمایه‌گذاری ۲۷ میلیون دلاری نیز مورد بازدید معاون وزیر قرار گرفت. این پروژه ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برای ۲۵۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد می‌کند.

بازدید از محل راه اندازی پروژه تولید انواع ورق نورد گرم با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیون دلاری از دیگر برنامه‌های بازدید معاون وزیر کشور بود.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com