• 031-36295535
  • info@Felezat.com

رشد قیمت بیشتر سنگ آهن لامپ نسبت به سنگ آهن فاین

انتشار: 1397/4/7

بهای سنگ آهن به دنبال افزایش درخواست فولادسازان چین جهت خرید سنگ آهن با عیار بالا و آلومینای کم افزایش یافت. این اقدام‌خریداران جهت تطابق با مقررات شدید زیست محیطی حال حاضر چین صورت می پذیرد.

مرکز تخصصی فلزات: کیوان جعفری طهرانی در کانال تلگرامی خود نوشت: بازرسی های سختگیرانه می تواند باعث تثبیت یا افزایش بیشتر قیمت های سنگ آهن لامپ و گندله با عیار بالا و آلومینای کم در کوتاه مدت شود.

موسسه پلتس، پرمیوم سنگ آهن لامپ (دانه درشت) را در روز سه شنبه 26 جون 0.2651 دلار در هر تن وزن خشک اعلام کرد که 0.0081 دلار بالاتر از روز قبل است. با احتساب پرمیوم یا پاداش فوق، قیمت سنگ آهن لامپ 62% استرالیا و برزیل حدود 16.5 دلار در هر تن وزن خشک بیشتر از سنگ آهن فاین (دانه ریز) 62% می باشد.
در مورد محموله های صادراتی ایران به علت مازاد عرضه سایر کشورها و احتیاط خریداران به علت اعمال تحریم های 90 روزه در حوزه مواد خام صنایع فولادسازی که در نیمه مرداد 97 اعمال می گردد و صادرات سنگ آهن و زغال سنگ ایران را متاثر می کند ، روال پاداش لامپ از 40 الی 50% پرمیوم فوق تجاوز نمی کند.

منبع: معدن نیوز
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com