• 031-36295535
  • info@Felezat.com

رشد ۱۴ درصدی تولید فولاد مبارکه

انتشار: 1397/1/26

ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم فولاد مبارکه در سال ۱۳۹۶، به رکوردهای بی‌سابقه‌ای در تولید فولاد خام دست یافتند.محمدرضا بنائیان مفرد مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه، گفت: برنامه تولید در سال گذشته ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تن در نظر گرفته شده بود و رکورد بی‌سابقه تولید ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار و ۸۰۷ تن محقق شد که این میزان تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل (۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تن) ۱۴درصد رشد را نشان می‌دهد.

ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم فولاد مبارکه در سال ۱۳۹۶، به رکوردهای بی‌سابقه‌ای در تولید فولاد خام دست یافتند.مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه، اعلام نمود : برنامه تولید در سال گذشته ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تن در نظر گرفته شده بود و رکورد بی‌سابقه تولید ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار و ۸۰۷ تن محقق شد که این میزان تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل (۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تن) ۱۴درصد رشد را نشان می‌دهد.

 

مرکز تخصصی فلزات: وی تصریح کرد: در سال جدید نیز شاهد ثبت این‌گونه موفقیت‌ها و رسیدن به ظرفیت اسمی ۲/ ۷ میلیون تن تختال در شرکت فولاد‌مبارکه خواهیم بود.همچنین در سال گذشته فولاد مبارکه ۷میلیون و ۳۲هزار و ۷۰۵ تن از محصولات تولیدی خود را به بازار داخلی و جهانی تحویل داد که این میزان تحویل محصول، رشد ۱۲ درصدی داشته است.

محمود اکبری معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه با بیان این مطلب و با تاکید بر اینکه در سال گذشته با توجه به نیاز بازار داخلی صادرات محصولات شرکت ۱۷درصد کاهش یافته است، گفت: از این میزان محصول ۸۲درصد به بازار داخلی و ۱۸درصد به بازارهای جهانی عرضه شده است.

وی افزود: در سال گذشته به میزان ۵ میلیون و ۷۴۰هزار و ۵۵۴ تن انواع محصولات شرکت به بازار داخلی عرضه شده که رشد ۲۲درصدی نسبت به سال ۹۵ داشته است؛ ضمن اینکه در بازه زمانی مذکور تناژ ثبت سفارش شده با ۱۲درصد رشد به ۷میلیون و ۲۰۷هزار تن و حمل ریلی محصولات با رشد ۶درصدی به یک میلیون و ۱۲۹هزار تن افزایش یافته است.

معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه با اشاره به رشد کیفی محصولات فولاد مبارکه، تصریح کرد: نظرسنجی انجام شده از مشتریان در انتهای سال نشان می‌دهد میزان رضایتمندی مشتریان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲درصد افزایش یافته است که این امر نشان‌دهنده مؤثر بودن تلاش مدیریت و کارکنان فولاد مبارکه در سال گذشته برای تولید و عرضه محصولات کیفی و مطابق نیاز مشتریان است.

منبع: دنیای اقتصاد
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com