• 031-36295535
  • info@Felezat.com

رشد 2 تا 3 درصدی مصرف فولاد در سال 2018

انتشار: 1397/5/13

با توجه به چشم انداز مثبت اقتصادی فعلی، آرسلورمیتال پیش بینی خود را از رشد مصرف فولاد در سال 2018 تغییر داد و اعلام کرد رشد مصرف 2 تا 3 درصد خواهد بود، درحالی که این شرکت پیش از این پیش بینی 1.5 تا 2.5 درصد را داشت.

مرکز تخصصی فلزات: شرکت آرسلورمیتال در روز چهارشنبه این بیانیه را که درخصوص تغییرات در چشم انداز و ارزیابی بود، منتشر کرده و  گفته، انتظار می رود در چین تقاضای کلی برای فولاد در سال 2018 بین 1 تا 2 درصد رشد یابد چراکه تقاضا برای املاک و مستغلات همچنان صعودی است و تقاضای بخش ماشین آلات و خودرو نیز افزایشی است. البته بخشی از این رشد، با کاهش سرعت در زیرساخت ها، تعدیل می شود.
در ناحیه نفتا و اتحادیه اروپا رشد قابل توجهی در تقاضای فولاد به جهت تقویت بخش ماشین آلات و ساخت و ساز دیده می شود. پیش بینی می شود که در هر دو منطقه مصرف فولاد در سال جاری 2 تا 3 درصد افزایش یابد.
تقویت تولید و فروش خودرو در روسیه از رشد مصرف فولاد در کشورهای مستقل مشترک المنافع حمایت کرده و رشد مصرف فولاد را 2 تا 3 درصد خواهد کرد.
با این حال در برزیل، رشد مصرف ظاهری فولاد 5.5 تا 6.5 درصد پیش بینی می‌گردد که از پیش بینی قبل یعنی 6.5 تا 7.5 درصد کمتر است. این امر ناشی از اعتصاب کامیون داران در سراسر این کشور و رویکرد محتاطانه نسبت به انتخابات بوده و این مسئله را منعکس می کند.

منبع: معدن نیوز
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com