• 031-36295535
  • info@Felezat.com

رشد 5 درصدی تولید فولاد چین

انتشار: 1397/2/26

در 4 ماه نخست سال جاری میلادی چین 287.48 میلیون تن فولاد خام تولید کرده که 5.2 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

در 4 ماه نخست سال جاری میلادی چین 287.48 میلیون تن فولاد خام تولید کرده که 5.2 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.همچنین در آوریل میزان تولید فولاد چین 4 درصد رشد ماهانه داشته 76.70 میلیون تن ثبت شد. میزان تولید ماهانه آوریل نسبت به سال گذشته 5 درصد بالا رفت.

رشد قیمت فولاد در چین و چشم انداز مثبت تقاضا، تولید فولاد آن را بالا برده است.

از طرفی پس از اتمام برنامه محدودیت تولید زمستانی، کارخانه ها به تدریج فعالیت را از سر گرفتند و تولید به سطح قبلی بازگشته است. از این رو آمار تولید رشد داشته است.

 

ترجمه: ایفنا

منبع: steel mint
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com