• 031-36295535
  • info@Felezat.com

رکورد تولید فولام خام چین در ماه ژوئن همراه با افزایش قیمت

انتشار: 1397/5/8

علی رغم عدم شفافیت مصرف و همچنین ثبت رکورد تولید، فولادسازان چینی با افزایش دوباره قیمت ها مواجه هستند.

مرکز تخصصی فلزات: از آغاز ماه جولای سال جاری نه تنها قیمت فولاد چین یک رکورد سالانه جدید را به ثبت رسانده بلکه در این بین تولید روزانه فولاد خام به سطح جدید تاریخی رسیده است. داده ها نشان می دهد، در ماه ژوئن تولید فولاد خام چین ۸۰.۲ میلیون تن بود که ۷.۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده و تولید روزانه به ۲ میلیون و ۶۷۳ هزار تن رسیده است.

تولیدکنندگان فولاد هشدار داده اند که در شرایط نامطلوب تقاضای فولاد، باید نسبت به افزایش مستمر قیمت های فولاد نگران بود و شرکت ها باید تولید را به طور منطقی کنترل نمایند.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com