• 031-36295535
  • info@Felezat.com

ریل U33 ذوب آهن آماده بارگیری

انتشار: 1397/5/8

منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از کارگاه نورد 650 به ویژه تولید ریل بازدید و با تلاشگران این بخش دیدار نمود.

مرکز تخصصی فلزات: یزدی زاده در این بازدید ضمن تجلیل از تلاشگران شرکت گفت: در حال حاضر تولید ریل که پیچیدگی ها و مشکلات خاص خود را دارد،  با سرعت بیشتری در ذوب آهن اصفهان در حال انجام است تا راه آهن جمهوری اسلامی برای تامین ریل بتواند کاملاً متکی به تولیدات داخلی باشد. وی افزود: هم اکنون نیز با همت تلاشگران ذوب آهنی، محموله هزار تنی ریل U33 آماده بارگیری است که به محض اعلام آمادگی حمل توسط راه آهن جمهوری اسلامی، تحویل خواهد شد. مدیرعامل شرکت ذوب آهن با اشاره به اینکه اولین محموله 500 تنی ریل U33 در اواخر خرداد ماه به راه آهن جمهوری اسلامی تحویل شد، گفت: دیگر انواع ریل از جمله UIC60 نیز با اعلام نیاز راه آهن جمهوری اسلامی، برنامه ریزی و تولید می گردد.
وی افزود: این شرکت در راستای عمل به وظیفه ملی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از خروج صدها میلیون دلار ارز از کشور در شرایط سخت تحریم نسبت به خرید و نصب و راه اندازی یکی از پیشرفته ترین خطوط تولید ریل اقدام نمود و موفق به تولید ریل مطابق با سخت گیرانه ترین استانداردهای روز دنیا شد.

منبع: معدن نیوز
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com