• 031-36295535
  • info@Felezat.com

سنگ آهن بالا رفت

انتشار: 1397/2/23

رونق بازار های فیوچرز و نقدی فولاد چین، با توجه به اعلام برنامه جدید کاهش تولید در شهر هاندن هبی، موجب شد سنگ آهن وارداتی نیز در چین بالا برود.

مرکزتخصصی فلزات: آخرین قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد استرالیا 50 سنت رشد داشته 67.4 دلار هر تن سی اف آر شنیده شده  در حالی که قیمت قرارداد سپتامبر در بورس دالیان چین نیز 2 دلار رشد داشت. قیمت قرارداد میلگرد در بورس شانگهای 9.4 دلار و بیلت در بازار داخلی کمتر از 5 دلار در یک روز بالا رفته جو بازار این ماده اولیه را نیز مثبت نمود.

آلودگی بالای هوا در شهر هاندن استان هبی موجب شد دولت محلی تصمیم بگیرد تولید را کاهش دهد تا پایان آگوست 1.51 میلیون تن در سال از ظرفیت تولید آهن و 300 هزار تن در سال از تجهیزات فولادسازی این استان باید تعطیل شود.

تقاضای محصولات فولادی هنوز بی ثبات است و موجودی بازارها رو به کاهش می باشد از این رو هر برنامه کاهش تولیدی که در برخی بخش ها مشاهده شده می تواند موجب شود در بازار کمبود چشمگیر گردد.

 

ترجمه: ایفنا

منبع: metal expert
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com