• 031-36295535
  • info@Felezat.com

سنگ آهن به روند نزولی ادامه داد

انتشار: 1397/3/6

قیمت سنگ آهن وارداتی در چین با افت بازارهای فیوچرز چین به روند نزولی ادامه داد. آخرین قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد استرالیا 0.6 دلار افت داشته 63.4 دلار هر تن سی اف آر شد.

مرکز تخصصی فلزات: قیمت سنگ آهن وارداتی در چین با افت بازارهای فیوچرز چین به روند نزولی ادامه داد. آخرین قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد استرالیا 0.6 دلار افت داشته 63.4 دلار هر تن سی اف آر شد. افت 80 سنتی قیمت قرارداد سنگ آهن سپتامبر در بورس دالیان موجب افت بازار نقدی شد. البته فعالان بازار انتظار داشتند با توجه به افت تقاضای محصولات فولادی این چنین شود.

موجودی 5 محصول فولادی اصلی تجار چینی هفته گذشته 6.4 درصد افت داشته که نشان می دهد تقاضای مصرف کننده ها مطلوب بوده ولی از طرفی مصرف فولاد در چین با توجه به گرمای هوا و نزدیکی فصل بارش های موسمی در جنوب این کشور رو به کاهش است.

ازاین رو جو منفی تقاضای سنگ آهن قیمت آن را پایین آورد و کاهش خرید ها در بنادر موجودی سنگ آهن بنادر چین را بالا برد که با 1.3 میلیون تن افزایش به 159 میلیون تن رسید.

ترجمه: ایفنا

منبع: Metal Expert
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com