• 031-36295535
  • info@Felezat.com

سیاست‌های فدرال رزور آمریکا به زودی جهان را گرفتار رکود بسیار بزرگ می کند

انتشار: 1397/1/26

سرمایه‌گذار آمریکایی که به خاطر پیش‌بینی‌هایش معروف است، اعلام کرد:جهان به زودی گرفتار رکود بسیار بزرگ می‌شود که در این میان سیاست‌های فدرال رزور آمریکا مسئول است.

 

مرکز تخصصی فلزات: سرمایه‌گذاری که به واسطه پیش‌بینی‌های عجیب و غریبش معروف است اعلام کرد رکود بزرگی حتی بسیار بسیار شدیدتر از رکود بزرگ که پیشتر اتفاق افتاده بود در راه است.

شف گفت: خبر بد این است که ما رکود بسیار بزرگی را به زودی شاهد خواهیم بود که ابعاد آن بسیار متفاوت‌تر از «رکود بزرگ» خواهد بود، این رکود ابعاد زیادی خواهد داشت و این رکود بیشتر به واسطه بحران دلاری خواهد بود.

براساس اعلام شف، در حقیقت ثروت فعلی جهان حبابی است فدرال‌رزرو آمریکا بازارها راتشویق  می‌کنند تا مردم بیشتر هزینه کنند.

وی گفت: اگر شما ثروت‌های بادآورده داشته باشید و مردم تمایلی به سرمایه‌گذاری نداشته باشند، این بسیار خسارت‌زاست و اقتصاد را تضعیف خواهد کرد. در ماه ژانویه «شف» پیش‌بینی کرد که اقتصاد جهان مثل بمب در حال ترکیدن است، چرا که سیاست‌های فدرال رزرو آمریکا مناسب نیست و البته بیشتر در این زمینه ترامپ را مقصر خواهند دانست.

شف معتقد است در این زمینه ترامپ موروث‌دار رؤسای جمهور قبلی است، سیاست‌های مالی که از زمان کلینتون تا بوش تا اوباما و در حال حاضر ترامپ در فدرال رزرو آمریکا تصویب شده است و ما را اکنون به پایان بازی رسانده است.

 

منبع: فارس
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مرکز تخصصی فلزات


تحـلیل | تسلط | تجارت

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com

لینک های مفید