• 031-36295535
  • info@Felezat.com

شایعه تکذیب شد

انتشار: 1397/4/14

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو شایعه تعطیلی واحدهای تولیدی چادرملو را بدلیل کمبود آب و برق تکذیب کرد.

مرکز تخصصی فلزات: محمود نوریان مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ضمن تکذیب شایعه تعطیلی واحدهای تولیدی چادرملو بدلیل کمبود آب و برق گفت: چادرملو در سال های اخیر با پیش بینی های لازم نسبت به تامین انرژی مورد نیاز برای واحدهای معدنی و صنعتی اقدامات لازم را به عمل آورده و علاوه بر ساخت نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی برق علاوه بر تامین نیاز واحدهای صنعتی خود مازارد آن را نیز به شبکه سراسری انتقال می دهد. وی افزود: همچنین برای تامین آب مورد نیاز، با اجرای طرح جمع آوری و تصفیه فاضلاب های خانگی شهر اردکان این مشکل را نیز بر طرف کرده است.

نوریان ضمن یادآوری این نکته که چادرملو در سال های اخیر با بهره گیری از روش های نوین، میزان مصرف انرژی واحدهای صنعتی خود را بشدت کاهش داده اظهار داشت: این مجتمع صنعتی و معدنی در عین حال برنامه تعمیرات واحدهای خود را بگونه ای تنظیم نموده که در روزهای پرفشار سال، مصرف انرژی خود را به حداقل برساند.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com